Unlimited HostingFree Joomla TemplatesProfessional Joomla Templates
İletişim

İsmet İnönü Cad.

No:5

(Hükümet Konağı Karşısı)

 

Söke / Aydın

Tel : 0256 5128691

         0 256 5128692

 

         0 505 727 17 39

Hoşgeldiniz

Kablosuz Alarm Sistemlerinde Kampanya !!!

 

alt

Kampanya kapsamındaki alarm sistemine 1 adet alarm paneli, 1 adet dış siren, 5 adet kablosuz hareket dedektörü,     1 adet kapı sensörü, 2 adet uzaktan kumanda dahildir.

Kampanya dahilindeki alarm sisteminin özellikleri:

  • Güvenlik ihlali durumunda önceden tanımlanan telefonlara bilgi verir,
  • Alarm sistemindeki cihazlara bir müdahalede bulunulduğunda (sabotaj) alarm devreye girer,
  • Dahili aküsü sayesinde elektrik kesintisinde 24 saate kadar çalışmaya devam eder,
  • Uzaktan telefon ile alarm devreye alınıp devreden çıkarılabilir,
  • Uzaktan telefon ile ev yada işyerinizin içerisi dinlenebilir,
  • Uzaktan kumandası sayesinde eve girmeden alarm devreden çıkarılabilir yada devreye alınabilir,
  • Dedektörler kablosuz olduğu için eviniz yada işyerinizde kablo kalabalığı,görüntü kirliliği yaşanmaz.
 

Firmamız

Firmamız; 19.12.1996 yılında resmi olarak faaliyetine başlamış olup ,  Söke / Aydın Merkezli olarak Söke-Didim-Kuşadası Bilsa Okul Proğramları Bayiliği, Xerox yazıclıları Söke bayiliği gibi Server, Pc, Notebook, Netbook satışı, teknik servisliği, Network Sistemleri, Kamera Sistemleri, Web Tasarım gibi hizmetlerde Bilişim sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. 

 

Server Kurulum, Danışmanlık

Firmamız Server Kurulumu, Bakımı, Teknik Servisi, Server Sistemleri danışmanlığı  gibi Uzmanlık gerektiren bu alanda, alanında deneyimli  uzman personelle hizmet vermektedir.

Profesyonel seviyede çalışan Firmaların kullandığı Serverlar, İşletmelerin bel kemiği konumundadırlar ve bir kere alınıp, bir daha desteğe ihtiyaç olunmaz yaklaşımıyla önemsenmeyecek cihazlar değillerdir. Bu nedenle bu gibi cihazların profesyonel seviyede kurulum, bakım, destek, danışmanlık hizmetlerine ihtiyacı vardır.

Firmamız bu desteği uzman personelleriyle vermektedir

 

Web tasarım

En küçüğünden, en büyüğüne birçok kuruluşun ihtiyacı olan İnternet ortamında tanıtımının yapılmasını amaçlayan isim tescili, web barındırma, Web tasarımı hizmetleri sunulmaktadır.

 

Tasarladığımız Web sayfaları kullanıcı dostu olup, yetki verilmiş kişiler tarafından rahatlıkla değiştirilmekte, tasarımcı Firmadan bağımsız olarak bu işlemler yapılabilmektedir.

 

Hosting konusunda çalıştığımız firmalar ve Serverlar en güvenilir, Firmalardan ve Server lardan olup güvenlik ön plandadır.

Firmamız Web tasarım, alan adı satışı, hosting hizmetleri vermektedir

 

Bilgisayar Satışı

Firmamız, Gerek Markalı, gerekse kendi topladığı Bilgisayar Sistemlerinde sadece Türkiye Ana Dağıtıcısı olan firmalardan ürün temin etmektedir. Müşteri memnuniyeti, göz önünde tutularak, garanti süresi içerisinde ve garanti süresi sonrası kesintisiz hizmeti hedeflemektedir.

                       Bir çok Bankanın Kredi Kartına Peşin fiyatına taksitlerle  yada çok uygun faiz oranları ile cazip fiyatlarla bu ürünleri müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Ana dağıtıcı firmaların uyguladığı kampanyalar müşterilere birebir yansıtılmaktadır. Ana Dağıtıcı firmalarla çalıştığımız için bir çok ürün en uygun fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır.